Author Topic: Dwadzieścia Faktów Na Temat Szczepionek O Których Nie Dowiecie Się Od  (Read 1476 times)

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
Dwadzieścia Faktów Na Temat Szczepionek O Których Nie Dowiecie Się Od Rządu

Źródło: http://www.grazingsheep.com/polski/nauka-zdrowie-edukacja-technologia-trendy/2011/20-faktow-na-temat-szczepionek-o-ktorych-nie-dowiecie-sie-od-rzadu-2011-grazingsheep.asp

Nota: Kompilacja została stworzona w perspektywie sytuacji w USA - bodajże najbardziej szczepionej populacji.
Autor: Catherine J. Frompovich, VacTruth.com, 2011.10.25 / Language: Polish / Original Language: English

1. W 1868, 1873 i 1881 szczepienia przeciwko ospie w USA doprowadziły do alarmującego rozpowszechnienia trądu jak doniosła Komisja Zdrowia.
2. W 1883 została opublikowana ewidencja problemów związanych ze szczepionkami dokumentująca ponad 400 śmierci w wyniku szczepień.
3. W 1900 syndykat Rockefeller i JP Morgan wykupił Encyklopedia Britannica i usunął wszelką nieprzychylną informację i odnośniki na temat szczepionek.
4. W 1917 podczas pierwszej wojny światowej żołnierze, którzy otrzymali szczepienia przed wysłaniem ich do Europy padali martwi w wyniku dziwnego syndromu, który zdawał się atakować jedynie młodych ludzi.
5. W 1928 [27 sierpnia] Liga Narodów [organizacja poprzedzająca ONZ] opublikowała raport na temat encefalitis (zapalenie mózgu), który stwierdził że "po-szczepionkowy encefalitis z którym mamy do czynienia stał się problemem samym w sobie... nowe, a w kazdym razie nieoczekiwane, czy nierozpoznane ryzyko wiąże się ze szczepieniami...".
6. W 1942 Amerykański Sekretarz Obrony, Henry L Simpson, wydał raport, który stwierdzał, że "Niedawne doświadczenia ze szczepionką przeciwko żółtej febrze dały rezultat 28.505 przypadków Hepatitis z 62 przypadkami śmiertelnymi".
7. Eksperymentalne szczepienia w szkole Willowbrook miały miejsce pomiędzy latami pięćdziesiątymi i rokiem 1972, kiedy to umysłowo upośledzone dzieci były intencjonalnie zakażane hepatitis w usiłowaniach by znaleźć szczepionkę.
8. W 1952 gazeta The New York Times doniosła, że blisko 50% przypadków polio u dzieci w wieku pomiędzy 5 i 14 lat miały miejsce u dzieci, które otrzymały szczepienia przeciwko polio.
9. W 1972 wynalazca szczepionki przeciwko polio, Jonas Salk, zeznawał przed podkomisją senatu, że niemalże wszystkie epidemie polio od 1961 roku były wynikiem, lub były bezpośrednio spowodowane przez szczepionkę polio podawaną doustnie.
10. Gazeta The Lancet donosiła w 1976 roku, że szczepionki nie chronią odpowiednio przed kokluszem, a 1/3 zarejestrowanych przypadków miała miejsce u dzieci w pełni zaszczepionych.
11. Gazeta The Lancet doniosła w 1977 roku, że szczepionka przeciwko kokluszowi nie zademonstrowała żadnej ochrony u noworodków.
12. Magazyn Science doniósł w 1977 roku, że ok. 26 procent dzieci otrzymujących szczepionkę przeciwko różyczce wykształca artretyzm.
13. W 1986 Archiwa Chorób Dziecięcych, vol. 59, nr. 2, pp. 162-65 donosiły, "Od czasu zmniejszenia ilości szczepień przeciwko ksztuścowi [sic], ilość przypadków hospitalizacji i śmierci związanych z kokluszem nieoczekiwanie spadła.... Powaga ataków i komplikacje wśród hospitalizowanych dzieci pozostały zasadniczo bez zmian."
14. W 1986 amerykański kongres uchwalił Akt Kompensacji Szkód spowodowanych Szczepieniami.
15. W 1988 Akt Kompensacji Szkód spowodowanych Szczepieniami otrzymał fundusze.
16. W 1994 gazeta The Lancet doniosła, że występowanie astmy jest pięciokrotnie wyższe u szczepionych dzieci, niż u nieszczepionych.
17. W 1996 Manuał Merck'a opublikował, że autoimmunizacyjne choroby mogą być inicjalizowane tkanką pochodzącą z mózgu zwierząt znajdującą się w szczepionkach.
18. W 1999 gazeta The Lancet opublikowała, że w Rosji miało miejsce 15.229 przypadków dyfterii podczas kiedy większość dzieci posiadała pełną imunizację.
19. Zgodnie z NIH, japońskie badania z 2002 roku o nazwie, "Rozwój Polityki Szczepień w Japoni", dokumentuje liczbę autystycznych dzieci w Japoni rosnącą i malejącą wprost proporcjonalnie do liczby szczepionych dzieci w tym kraju.
20. W 2006 roku doniesienia wskazały rosnącą liczbę przypadków polio w Nigerii mimo niemalże powszechnej imunizacji w tym kraju.

Nasza nota...
Są to tylko sporadycznie wybrane przykłady nieskuteczności szczepień, a co gorsze, w dużej mierze ich szkodliwości. Nikt nie musi być zwolennikiem teorii spiskowych, aby dojrzeć tendencyjność polityki, raportów i działań ONZ, rządów i wysoko sytuowanych osobistości i rodzin, które od wielu lat usiłują przepchnąć politykę szczepień. Często dokonywane jest to w ramach "pomocy" dla tych mniej rozwiniętych gospodarczo państw. Rodzina Rockefeller, a obecnie Gates (Bill i Melinda; Gates Foundation) są znani ze swojej agresywnej polityki depopulacji planety. Bill Gates przyznał, czy też wyrwało mu się w czasie jednej konferencji, że polityka szczepień jest jednym z lepszych narzędzi w zakresie kontroli populacji (można znaleźć to wideo w zasobach różnych archiwów mediów; patrz: Google, Youtube, Archive, etc.).
Na stronach Vactruth.org znajdziecie wiele anglojęzycznych zasobów związanych z tym tematem. Sam artykuł zawiera wiele referencji w sekcji komentarzy (link poniżej).

http://vactruth.com/2011/10/25/20-vaccination-trivia-facts/
« Last Edit: (Fri) 23.01.2015, 10:58:10 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje

Offline BladyMamut

  • Administrator
  • WyBudzony
  • *
  • Posts: 2 560
  • Reputacja: +12/-0
System monitorowania mediów społecznościowych w sprawie szczepionek

System internetowy będzie monitorować użytkowników mediów społecznościowych, którzy kwestionują bezpieczeństwo szczepionek

źródło: http://www.fromthetrenchesworldreport.c ... ines/46001przygotował: Pluszowy Miś

Jeśli zamieścisz artykuły na Facebooku, żeby ostrzec innych o szkodliwości szczepionek, lub linki na Twitterze o najnowszych badaniach wiążących szczepionki z autyzmem, to popieracze szczepionek wkrótce będą o tym wiedzieć w czasie rzeczywistym. Według nowych raportów, naukowcy finansowani przez Bill & Melinda Gates Foundation, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii wspólnie opracowali komputerowy system światowego monitorowania, jaki jest zdolny śledzić całą aktywność na społecznych mediach na całym świecie, która wymyka się spod mainstreamowego dogmatu szczepień, a takie wystąpienia będą raportowane bezpośrednio do władz.

Te nowe wspaniały ćwiczenia w skali wielonarodowego szpiegowania Big Brothera zostało okrzyknięte rozwiązaniem wobec szybkiego rozprzestrzeniania się tzw “plotek” i “kłamstw” na temat szczepionek za pośrednictwem internetu, który w zasadzie stanowi jedyną formę wolności słowa w sprawie ​​kwestionowania bezpieczeństwa lub skuteczności szczepionek. Według władz mainstreamowych, szczepionki są całkowicie bezpieczne i skuteczne pod każdym względem, a coś, co zadaje temu kłam, to bezpodstawne głoszenie poglądów, jakie oficjalnie uznane zostało za dezinformację przez globalne państwo policyjne.

Według Heidi Larson z London School of Hygiene & Tropical Medicine w Wielkiej Brytanii, i autora nowego systemu śledzenia, wolność słowa w internecie “przyspieszyło globalne rozprzestrzenianie” czegoś, co ona i inni uważają za “niesprawdzone pogłoski i dezinformację na temat szczepionek”. Ludzie myślący po swojemu, innymi słowy, i dyskutujący uzasadnione obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek z innymi online są zagrożeniem dla establishmentu, a zatem potrzeba wirtualnego wszech-widzącego oka, aby monitorować te wszystkie dyskusje i donosić o tym bezpośrednio do urzędników od służby zdrowia.

Bill Gates i cały przemysł szczepionkowy rozpaczliwie próbują utrzymać mit szczepionki poprzez zastraszanie

rawdziwą motywacją rozwoju tego nowego narzędzia śledzącego jest oczywiście zwiększenie presji na pogodzenie się z systemem szczepień przez zastraszenie ludzi, aby milczeli. Ponieważ popieracze szczepień finansowani przez Gates Foundation nie mają możliwości, aby całkowicie zakazać internetowej wolności słowa (przynajmniej jeszcze nie), zamiast tego uciekają się do zastraszania i taktyk manipulacji, co ma dawać nadzieję na stworzenie nowej platformy szerzenia propagandy jeszcze szybciej i ma udaremnić wysiłki, które przeciwstawiają się szczepionkowemu status quo.

To wszystko zostało otwarcie powiedziane przez tych, którzy opracowali nową platformę śledzenia za pomocą funduszy z Gates Foundation, i to mówi samo za siebie w kwestii prawdziwych intencji tej sadystycznej kohorty. Coraz więcej ludzi, mając do tego dobry powód, unika szczepionek, gdyż jak pokazują kolejne badania, są one toksyczne i mało skuteczne. W rzeczywistości, szczepionki okazały się być przyczyną ogniska chorobowego, a rozwiązaniem nie jest Larson i in. Tak więc, aby powstrzymać ten masywny ruch porzucania

przemysłu szczepionkowego, należy poszukiwać nowych sposobów przedstawienia realiów w tej sprawie, wszcząć globalną dyskusję na temat szczepionek, aby przekonać ludzi do ich stosowania.

(…)

Innymi słowy, dane wskazują, że zaszczepione osoby są rzeczywiście bardziej narażone na choroby, jak świnka, odra, polio niż dzieci, które nie były szczepione, co całkowicie obala mity, że szczepionki “ratują życie” i że nie przyjmowanie szczepień powoduje wystawienie własnego zdrowia na poważne ryzyko.

Polecany link:
http://vactruth.com/2013/02/23/17-examp ... e-failure/

Źródło: stopsyjonizmowi.wordpress.com
« Last Edit: (Fri) 23.01.2015, 10:55:57 by BladyMamut »
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.


Jeśli widzisz uszkodzony post - kliknij "Zgłoś do moderatora". Dziekuje